PROMLUVME SI

POŘAD PROMLUVME SI

Promluvme si je pravidelný internetový pořad, který přichází s konceptem rozhovorů, ve kterých se snaží představit osobnosti české politické scény z osobnějšího pohledu. Naším cílem není hosty prvoplánově konfrontovat, ale spíše si s nimi promluvit v uvolněné atmosféře nejen o politice, ale také o jejich příbězích, zálibách, nebo kauzách.

Zakládáme si na objektivitě a vyváženosti. Našimi hosty jsou osobnosti z různých politických stran napříč celým spektrem, a ke každému je v rámci rozhovoru přistupováno se stejnou vážností.

Jestliže vás rozhovor zaujme, budeme velice rádi, když nás podpoříte likem, komentářem, případně sdílením naší práce mezi své známé. A pokud nechcete, aby vám utekly další rozhovory se zajímavými hosty, odebírejte náš kanál.

Sledovat pořad můžete i na facebooku či instagramu.

Pořad Promluvme si zajišťují následující členové:

  • Petr Klouček (moderátor)
  • Marek Švejcar (kamera, střih)
  • Daniel Karol (scénář, propagace)
  • David Tyl (scénář)
  • Adam Ročárek (produkce)

VEDENÍ PROJEKTU

PETR KLOUČEK
MODERÁTOR

Jmenuji se Petr Klouček. Je mi 20 let a od mala bydlím v Praze. Studoval jsem gymnázium Ústavní v pražských Bohnicích. Minulý rok jsem maturoval a pokračoval na Univerzitu Karlovu, konkrétně na Fakultu sociálních věd, obor Politologie a mezinárodní vztahy. Mezi mé koníčky patří fotbal, asi obecně sport, cestování, auta.

DANIEL KAROL
SCÉNÁRISTA

Mé jméno je Daniel Karol. Je mi 20 let a pocházím z Prahy. Minulý rok jsem maturoval na gymnáziu Nad Kavalírkou a nyní studuji politologii a mezinárodní vztahy na Fakultě sociálních věd UK. Kromě Promluvme si mezi mé koníčky patří aktivní i pasivní sport nebo účast na politických simulacích, jakými jsou například Pražský studentský summit nebo vlajková loď CPS, milovaný Český model amerického kongresu.

DAVID TYL
SCÉNÁRISTA

Jmenuji se David Tyl, před rokem jsem odmaturoval na klatovském gymnáziu a nyní jsem dokončil první ročník studia Politologie a mezinárodních vztahů na FSV UK. V České republice jsem hledal dlouho medium, které by bylo nezaujaté a kde by moderátor nenadržoval žádnému táboru v naší politice. Podle toho se snažím psát i scénáře!

BLÍŽÍCÍ SE UDÁLOSTI
DALŠÍ UDÁLOSTI >