O NÁS

VEDENÍ SPOLKU

VEDENÍ SPOLKU

V čele spolku stojí coby nejvyšší výkonný orgán řídící výbor, volený každoročně všemi členy spolku. Výbor je řízen předsedou spolku. Každodenní chod spolku vedle předsedy obstarávají pokladník a tajemník spolku.

ONDŘEJ HORKÝ
PŘEDSEDA SPOLKU

Jmenuji se Ondřej Horký, studuji na Evangelické teologické fakultě UK a ve spolku působím druhým rokem. Jsem senátorem fakultního i univerzitního senátu a v rámci AS UK vedu Ediční komisi. Ve spolku se věnuji pořádání průběžných akcí a práci ve výboru, do kterého jsem zvolen již podruhé. Mimo spolek se podílím mj. na vedení pěveckého sboru pro mladé, Fusion Libeň, kde vyučuji hru na elektrickou kytaru. Kontakt na mě:

EVA KLÍMOVÁ
MÍSTOPŘEDSEDKYNĚ SPOLKU

Místopředsedkyně od 16.11.2021
Ahoj, mé jméno je Eva a od 16. 11. jsem místopředsedkyní CPS. Studuji datovou analytiku a v projektu ČMAK i v celém spolku se věnuji hlavně PR, sociálním sítím a IT. Motivací pro organizaci projektů jsou mi hlavně momenty, kdy vidím, že si lidé akce spolku užívají a učí se na nich znalosti a dovednosti, které dále využijí ve svých životech. Takové dovednosti jsem tímto způsobem získala i já a chci je dále předávat ostatním. Kontaktovat mě můžete na FBFB nebo Discordu.

JAKUB VAŠÁK
TAJEMNÍK

Tajemník od 18.4.2020
Jmenuji se Jakub Vašák a momentálně jsem na gap yearu. Věnuji se hlavně trénování tenisu a čtení všeho možného. Každopádně, proč jsem v Řídícím výboru? Rád se účastním různých studentských (vzdělávacích) akcí a organizuji je – i tak jsem se dostal k CPS. Myslím si, že já sám mám co nabídnout a CPS má co naučit mne. Zároveň vím, že doposud mne CPS mnohé naučilo a otevřelo mi spoustu dveří, a tak bych mu chtěl jeho službu oplatit. To je moje PROČ. Nalézt mě můžeš na Facebooku, Instagramu a Twitteru.

JAKUB VESELÝ
TAJEMNÍK SPOLKU

Studuji třetím rokem Právnickou fakultu UK. Pocházím z Prahy, ale svá gymnaziální léta jsem prožil v Jilemnici v Krkonoších. Nyní se, opět v Praze, vedle studia věnuji simulacím – ČMAKu, Summitu, Československým křižovatkám. Volný čas rád trávím jakýmkoli sportem, ačkoliv pro většinu z nich nemám vlohy, anebo ve společnosti své dvanáctistrunné kytary, dobrého jídla a pití a přátelských lidí.

BLÍŽÍCÍ SE UDÁLOSTI
DALŠÍ UDÁLOSTI >